Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

O firmie

Historia firmy sięga roku 1991. W początkowym okresie funkcjonowały równolegle dwa przedsiębiorstwa – Eksport – Import „EWMAR” Sp. z o.o. oraz P.P.H. „NESS” Sp. z o.o., których działalność różnicowały jedynie zagraniczne rynki zbytu. W celu lepszego wykorzystania możliwości i potencjału obu firm zostały one w styczniu 2000 roku połączone i do teraz działają jako Przedsiębiorstwo Handlowe „EWMAR-NESS” Sp. z o.o.

Jakość oferowanych wyrobów i ich marka były tym, co od początku stawiało firmę wśród liderów branży we wszystkich trzech obszarach działalności: łożysk, wyrobów elektrotechnicznych oraz wyrobów hutniczych.
Od początku swojej działalności EWMAR-NESS, jako dystrybutor łożysk, związał się z najbardziej wymagająca grupą odbiorców tych podzespołów – producentami silników elektrycznych w kraju i za granicą. Aby zapewnić kompleksową obsługę tych klientów, firma rozszerzyła asortyment handlowy o druty nawojowe i przewody. W ciągu kolejnych lat przedsiębiorstwo jako dystrybutor łożysk systematycznie powiększało swoje kanały sprzedaży docierając do elektrowni, hut, kopalń, producentów maszyn itp.

Od kilkunastu lat firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wentylatorów nadmuchowych, sterowników, motoreduktorów oraz podajników do pieców C.O. EWMAR-NESS produkuje również silniki elektryczne małej mocy , które są używane w wentylatorach promieniowych. Wymienione wyroby produkowane są na bazie podzespołów i komponentów z renomowanych firm zagranicznych i polskich.
Celem lepszej obsługi rozmieszczonych w całej Polsce kontrahentów zostały otwarte dwa oddziały zamiejscowe: w Kutnie i Lublinie.

Ewmar-Ness to liczący się na polskim rynku dystrybutor łożysk, przewodów nawojowych, wyrobów hutniczych oraz producent akcesoriów do kotłów centralnego ogrzewania.

Spółka jest autoryzowanym dealerem łożysk marek SKF, NSK, PBF (FŁT, ZŁW Kraśnik), KG International oraz przewodów nawojowych LWW Śląska, LWW Dahrentrad, ESSEX SUPERIOR

W roku 2000 firma otrzymała certyfikat ISO 9001 co gwarantuje najwyższą jakość obsługi klientów.

NIP: 644-051-42-03
VAT No.: PL6440514203
REGON: 003601450

Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×