Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Łożyska

Właściwa praca urządzeń mechanicznych i ich długa żywotność jest możliwa dzięki prawidłowo dobranym i zainstalowanym elementom maszyny. Do takich komponentów należą między innymi łożyska toczne. Wysokiej jakości łożyska toczne powinny funkcjonować płynnie, lekko, bez głośnej pracy. Powinny też być dopasowane do mechanizmu tak, by nie powstawały luzy.

Oferowane przez Ewmar-Ness łożyska toczne to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na obciążenia, korozję i wysokie temperatury, a zarówno bieżnie, jak i części toczne łożysk mają długą żywotność i są łatwe w montażu.

W ofercie Ewmar-Ness znajdują się bogaty asortyment łożysk tocznych poprzecznych i wzdłużnych: różne rodzaje łożysk kulkowych, łożyska walcowe w wielu seriach wymiarowych i wielkościach, przeznaczone do przenoszenia obciążeń złożonych łożyska stożkowe, bardzo wytrzymałe łożyska toczne baryłkowe, obecne od dwóch dekad na rynku łożyska toroidalne CARB, łożyska i złożenia igiełkowe.

Łożyska baryłkowe

Łożyska baryłkowe są wahliwe i bardzo wytrzymałe.

Więcej
Łożyska toroidalne CARB

Łożysko toroidalne CARB jest całkowicie nowym rodzajem łożyska wałeczkowego poprzecznego. To zwarte łożysko wałeczkowe wahliwe zostało opracowane przez SKF i wprowadzone na rynek w 1995 r.

Więcej
Łożyska i złożenia igiełkowe

Łożyska igiełkowe są łożyskami wałeczkowymi o cienkich i długich w porównaniu do średnicy elementach tocznych. Te wałeczki nazywane są igiełkami.

Więcej
Łożyska stożkowe

Łożyska stożkowe ze względu na swoją konstrukcję szczególnie dobrze nadają się do przenoszenia obciążeń złożonych (promieniowych i osiowych).

Więcej
Łożyska walcowe

Łożyska walcowe produkowane są w wielu wykonaniach, seriach wymiarowych i wielkościach.

Więcej
Łożysko kulkowe

Łożyska kulkowe zwykłe, skośne, wahliwe, wzdłużne jednokierunkowe, wzdłużne dwukierunkowe.

Więcej
Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×