Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Motoreduktory

Motoreduktory produkcji Ewmar-Ness znajdują zastosowanie przede wszystkim jako napęd do podajników kotłów CO. Doskonale współpracują z automatycznymi podajnikami ślimakowymi wielopaliwowymi, na eko-groszek i miał oraz podajnikami szufladowymi. Motoreduktory dostarczamy zarówno w wersji na zawleczkę jak i na wpust.

Motoreduktory EWM składają się z jednej lub dwóch przekładni ślimakowych oraz silnika jednofazowego o podwyższonym momencie obrotowym.
 
Oferta motoreduktorów została poszerzona o motoreduktor hipoidalny. Zastosowanie wysoko sprawnej przekładni hipoidalnej i energooszczędnego silnika o mocy 0,03kW zapewnia niski pobór energii oraz bezwibracyjną pracę.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku do oferty wprowadziliśmy również motoreduktor pelletowy. Najbardziej popularne motoreduktory 4IK oraz 5IK dostępne są od ręki, wersje specjalne na zamówienie.

Motoreduktor EWM

Motoreduktor EWM jest przeznaczony do napędu w podajnikach ślimakowych i szufladowych kotłów C.O. Motoreduktor ślimakowy składa się z jedneg...

Więcej
Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×