Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Silniki elektryczne

Silniki elektryczne produkowane przez Ewmar-Ness wykorzystywane są w wentylatorach nadmuchowych. Wytwarzamy silniki zwartobiegunowe K23.1 i K33.1 oraz silniki jednofazowe z kondensatorem pracy C80-27, w których stosujemy podzespoły najwyższej jakości: łożyska kulkowe osadzone są w antywibracyjnych wkładkach zapewniających cichą pracę, a zwarta aluminiowa obudowa silnika umożliwia pracę silnika w trudnych warunkach środowiskowych. Każdy silnik jest wyposażony w czujnik termiczny, a na życzenie klienta może współpracować z czujnikiem Hall’a – także naszej produkcji.

W ofercie firmy poza produktami własnymi znajdują się również silniki elektryczne do wentylatorów renomowanych firm europejskich.

Silniki elektryczne do wentylatorów dostępne w Ewmar-Ness to urządzenia o wysokiej szczelności i wyjątkowej trwałości, przeznaczone do wieloletniego użytkowania.

Silnik elektryczny C80

Silnik jednofazowy z kondensatorem pracy C80-27 Zwarta aluminiowa obudowa silnika umożliwia pracę silnika w trudnych warunkach środo...

Więcej
Silnik elektryczny K23.1 i K33.1

Silniki jednofazowe, zwartobiegunowe, symetryczne, dwubiegunowe Budowa silników umożliwia zastosowanie ich w trudnych warunkach środowiskowych n...

Więcej
Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×