Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Akcesoria łożyskowe

W ofercie Ewmar-Ness znajdują się akcesoria łożyskowe niezbędne do prawidłowej pracy łożysk wchodzących w skład mechanizmów o zróżnicowanym stopniu złożoności. Grupa akcesoriów łożyskowych obejmuje trzy zespoły produktów – uszczelniacze techniczne, smary oraz elementy ustalające. Wykonane z wysoce wytrzymałych materiałów najwyższej jakości akcesoria łożyskowe uszczelniające umożliwiają długotrwałą i efektywna pracę łożysk. Pierścienie do uszczelniania wałów, uszczelnienia mechaniczne czy uszczelnienia zaciskane znajdują swoje zastosowanie zarówno przy mniej skomplikowanych mechanizmach i urządzeniach, jak i w maszynach wykorzystywanych na skalę przemysłową.

Akcesoria łożyskowe to również smary, które podnoszą jakość, efektywność pracy oraz żywotność łożysk. W ofercie Ewmar-Ness dostępne są smary na bazie oleju mineralnego lub syntetycznego, o różnej konsystencji, o zróżnicowanych współczynnikach lepkości. Oferujemy standardowe i specjalne smary oraz urządzenia aplikujące – smarownice.
Prawidłowe funkcjonowanie łożysk wymaga użycia elementów ustalających. Są to akcesoria łożyskowe tj.: tuleje (wciągane i wciskane), nakrętki łożyskowe, podkładki do łożysk (dystansowe, zębate). Funkcją akcesoriów łożyskowych jest ułatwienie montażu łożyska, jego ochrona i prawidłowe zabezpieczenie. Akcesoria łożyskowe mają za zadanie sprawić, że kompletne łożysko będzie pracować właściwie i zachowa trwałość na dłużej.

Smary

Poprzez dobór właściwego smaru SKF uzyskuje się maksymalną długość życia łożyska, co w efekcie daje wydłużenie czasu i obniżenie kosztów.

Więcej
Elementy ustalające

Tuleje, pierścienie ustalające, nakrętki, podkładki

Więcej
Uszczelnienia techniczne

EWMAR-NESS oferuje uszczelnienia CR produkcji SKF, wytwarzane w różnorodnych rozwiązaniach konstrukcyjnych i wykonaniach dla zastosowań we wszystkich sektorach przemysłu, zapewniające odpowiednie pasowanie na wałach o średnicach aż do 4700 mm.

Więcej
Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×